ایجاد نام کاربری جدید

genius ویندوز هفت- Genius windows 7
زمان کنونی: 23 - 11 - 2014, 07:43 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: یونس لطیفی
آخرین ارسال: hamidnasiri.d
پاسخ: 6
بازدید: 4316
محبوب کنید:

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
genius ویندوز هفت- Genius windows 7
یونس لطیفی آفلاین
مدير ارشد انجمن
مدير ارشد انجمن

اعتبار: 7
سپاس ها 21
سپاس شده 116 بار در 287 ارسال
تاریخ ارسال: 27 - 11 - 2011 12:55 PM
ارسال: #1

سلام دوستان عزیزحالتون خوبه
اين محرم و صفر است كه اسلام را زنده نگه داشته است. (امام خميني ره)
به نوبه خودم ماه محرم را به عاشقان این ماه و اهل بیتش تسلیت عرض می کنم
امروز می خوام یه نرم افزار برای ویندوز 7 معرفی کنم -مطمئن هستم که تا به حال براتیان پیش اومده که در پایین ویندوز 7 عبارت Genius را ببینید و صفحه زمینه به برنگ سیاه در بیاد.
خوب حالا راه حل چیست؟؟
بهترین راه حل اینه که ما کمی پوووووووووووول به حساب شرکت محترم ماکروسافت بریزیم تا به ما کد فعال سازی رو بده تا این این مشکل خلاص بشیم
اما چرا باید پول بدیم؟
به طور خلاصه بگم شما با این امر می تونید از پشتیبانی کامل شرکت ماکروسافت استفاده کنید.
اما به نظر من نریزیم چون پولش خیلی زیاد میشه یعنی یک ویندوز برابر با قیمت یک pc است .
روش دوم هم اینه : که ما ایرانی ها تنمون به این کارا می خواره !!!
استفاده از نرم افزار زیر:
این نرم افزار که براتون معرفی می کنم شامل می تواند تمام نسخه های ویندوز رو از شر Genius خلاص کنه
روش کار طبق شکل به این گونه است
شما نرم افزار رو دانلود می کنید
سپس بعد چند ثانیه نرم افزار اجرا می شود و نسبت به نسخه ویندوز 7 شما یه دکمه های لایت میشه.فقط کافی شما اون دکمه ای که برنامه نشون میده را کلیک کنید و بعد از چند ثانیه ویندوز شمارا ریستارت کرده و دوباره ویندوز بالا خواهد امد اگر مشکل حل نشد دوباره همین کارو انجام دهید چون برخی از ویندوز ها دوبار بعد از اینکه این نرم افزارو اجرا کردین عمل می کند.

طبق شکل زیر:

لینک دانلود نرم افزار:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رمز فایل:
کد:
fanoos

امیدوارم به دردتون بخوره
در ضمن راه حل دیگه ی هم هست یه سایتی هستش دقیقا نام و ادرس سایتو نمی دونم - که مراجعه می کنید به اون سایت، بعدش اطلاعات خودتونو پر می کنید و یه تعهد می دید که هر وقت کپی رایت رعایت شد تا اون موقعه از پشتیبانی ماکروسافت استفاده کنید البته هنگامی که قانون کپی رایت اجرا شد شما موظف هستین که پول ویندوزی که استفاده می کنید را بدید.

برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد ، چون بر این باورند که یا راهی را خواهند یافت یا راهی را خواهند ساخت.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 27 - 11 - 2011 07:12 PM، توسط یونس لطیفی.)
وبسایت سوابق کاربر نقل قول
رضا بهرامی راد آفلاین
عضو عادی انجمن

اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 19 ارسال
تاریخ ارسال: 29 - 11 - 2011 06:38 AM
ارسال: #2

سلام مهندس مرسی
ولی به نظرت از لحاظ امنیتی درسته شاید خود این نرم افزار داره اطلاعات ما رو به افراد سودجو ارسال می کنه. من چند بار
قبلا از این نرم افزار استفاده کردم ولی واقعا بعضی از نرم افزار ها رو دچار مشکل کرد و اصلا اجازه اجرا نداد و اگه از سیستم عامل خود اگه ایمیج نداشتم دچار مشکلات نصب نرم افزار ها می شدم.
ولی اون روش دوم رو نمی دونستم به نظرم اون هم ممکنه یه جور کلاهبرداری باشه! البته شاید
بهترین راه حل به نظر من اینه که اگه از لحاظ مالی نمی تونیم یه سیستم عامل تهیه کنیم بهتره
از سیستم عامل های open source استفاده کنیم الان Fedora 16 با قابلیت تشخیص چهره و قابلیت اجرای برنامه های تحت
ویندوز توی این نسخه ارتقاء پیدا کرده و فوق العاده دارای پشتیبانی قوی هست محیط های Gnome و KDE فوق العاده کاربر پسند و مجهز شدن open office هم به نظر من دارای قابلیت های یکسانی با مایکروسافت افیسه. یا اینکه از سیستم عامل های ویندوز اصل
استفاده کنیم.

ولی دستت درد نکنه داداش ترفندهای به جا و مناسبی بود دست گلت درد نکنه.

با بخیل رفاقت مکن زیرا او تو را از آنچه که به آن نیازی داری باز میدارد. (امام حسین ع)
(آخرین ویرایش در این ارسال: 29 - 11 - 2011 06:42 AM، توسط رضا بهرامی راد.)
سوابق کاربر نقل قول
یونس لطیفی آفلاین
مدير ارشد انجمن
مدير ارشد انجمن

اعتبار: 7
سپاس ها 21
سپاس شده 116 بار در 287 ارسال
تاریخ ارسال: 29 - 11 - 2011 11:01 AM
ارسال: #3

(29 - 11 - 2011 06:38 AM)رضا بهرامی راد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مهندس مرسی
ولی به نظرت از لحاظ امنیتی درسته شاید خود این نرم افزار داره اطلاعات ما رو به افراد سودجو ارسال می کنه. من چند بار
قبلا از این نرم افزار استفاده کردم ولی واقعا بعضی از نرم افزار ها رو دچار مشکل کرد و اصلا اجازه اجرا نداد و اگه از سیستم عامل خود اگه ایمیج نداشتم دچار مشکلات نصب نرم افزار ها می شدم.
ولی اون روش دوم رو نمی دونستم به نظرم اون هم ممکنه یه جور کلاهبرداری باشه! البته شاید
بهترین راه حل به نظر من اینه که اگه از لحاظ مالی نمی تونیم یه سیستم عامل تهیه کنیم بهتره
از سیستم عامل های open source استفاده کنیم الان Fedora 16 با قابلیت تشخیص چهره و قابلیت اجرای برنامه های تحت
ویندوز توی این نسخه ارتقاء پیدا کرده و فوق العاده دارای پشتیبانی قوی هست محیط های Gnome و KDE فوق العاده کاربر پسند و مجهز شدن open office هم به نظر من دارای قابلیت های یکسانی با مایکروسافت افیسه. یا اینکه از سیستم عامل های ویندوز اصل
استفاده کنیم.

ولی دستت درد نکنه داداش ترفندهای به جا و مناسبی بود دست گلت درد نکنه.
مهندس جان تشکر می کنم
درسته مهندس نمیشه به این نرم افزار ها زیاد اعتبار کرد ،امکانش هست یک نوع نرم افزار جاسوسی باشه اما به قول خودتون ما اینقدر پول برای خرید یک ویندوز اورجینال ندارم یعنی قیمت یه دونه ویندوز از خودت کامپیوتر بالاست برای همین چاره ای کار همینه.
درمورد روش دوم هم که گفتم --- تعهد دادن در یک سایت -- اینو من تو مجله کلیک خونده بودم خیلی وقت پیش بودش -- برای همین ادرس سایتش یادم نیست وگرنه تو سایت میذاشتم تا استفاده کنید.اگه پیداش کردم حتما ادرسشو براتون لینک می کنم
در مورد Fedora 16 چندتا سوال ازتون داشتم مهندس جان بعدا می پرسم -- الان یه کمی دیرم شده خیلی ببخشید.

برای انسانهای بزرگ بن بستی وجود ندارد ، چون بر این باورند که یا راهی را خواهند یافت یا راهی را خواهند ساخت.
رضابهرامی راد آفلاین
عضو عادی انجمن

اعتبار: 3
سپاس ها 0
سپاس شده 6 بار در 57 ارسال
تاریخ ارسال: 05 - 12 - 2011 08:34 PM
ارسال: #4

سلام داداش مرسی عالیه عالیه

داداش امروز یه جایی کار می کردم چند دفعه با نرم افزارهای کرک شده دیگر ویندوز رو Active کرده بودم ولی همشون مشکل داشتن این نرم افزاری که شما معرفی

کردین به قولی خودمون (قانیمن اراسینا گیردی). مرسی تشکر
یه راه حل واسه Genuine بودن ویندوز
توی Command Prompt دستور زیر را بنویسید
slmgr /dlv
در پنچره باز شده در بخش License Status : Licensed بود یعنی ویندوز شما فعال شده است ولی برای اینکه مایکروسافت نفهمه که ویندوز شما کرک شده نیست وضعیت اپدیت ویندوز رو روی Never Update بزارین چون مایکروسافت گاها در زمان بروز رسانی فایلهایی رو ارائه می ده که این فایلها رو به قولی غیر فعال می کنه دو باره
پیام Microsoft Genuine رو می ده و صفحه سیاه میشه.
سوابق کاربر نقل قول
سوسک آفلاین
عضو عادی انجمن

اعتبار: 0
سپاس ها 0
سپاس شده 0 بار در 0 ارسال
تاریخ ارسال: 01 - 03 - 2013 01:25 PM
ارسال: #5

سلام داداش ممنون از سایت خوبتون.اماباید بگم که من یه نرم افزار ویندوز سون اکتیو ریموودارم که فقط با یه کلیک از حالت جنیون خارج میکنه. خودم 1بارامتحان کردم و1سال مشکلی ندارم
سوابق کاربر نقل قول
hamidnasiri.d آفلاین
حميد نصيري دولق
مدير كل سايت

اعتبار: 1
سپاس ها 259
سپاس شده 123 بار در 135 ارسال
تاریخ ارسال: 01 - 03 - 2013 01:31 PM
ارسال: #6

(01 - 03 - 2013 01:25 PM)سوسک نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش ممنون از سایت خوبتون.اماباید بگم که من یه نرم افزار ویندوز سون اکتیو ریموودارم که فقط با یه کلیک از حالت جنیون خارج میکنه. خودم 1بارامتحان کردم و1سال مشکلی ندارم

سلام

خوب دوست عزیز اگه میتونید در همین تاپیک بذارید و نحوه کارشو بگین تا بقیه دوستان هم ازش استفاده کنند.

برای کسی که شگفت زده ی خود نیست معجزه ای وجود ندارد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
ارسال مطلب برای Facebook ارسال مطلب برای دنبالر ارسال مطلب برای بانگ ارسال مطلب برای لینک پد ارسال مطلب برای کلوب گوگل بوک مارکز

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه تصویر پس زمینه صفحه ورود ویندوز ۷ را تغییر دهیم sms8 0 616 27 - 11 - 2013 09:44 PM
آخرین ارسال: sms8
  اینترنت اکسپلورر ۱۱ برای ویندوز ۷ منتشر شد sms8 0 395 09 - 11 - 2013 02:23 PM
  بررسی روش های حل مشکل اتصال به اینترنت در ویندوز ۷ : m.ghasemi 0 475 11 - 09 - 2013 11:41 AM
آخرین ارسال: m.ghasemi
  تغییر صدای لود شدن ویندوز به آهنگ شما HaDi.RaSuoLi 0 488 07 - 09 - 2013 12:08 PM
آخرین ارسال: HaDi.RaSuoLi
  دانستنی های جالب در مورد ویندوز سون z_tizpar 0 745 31 - 07 - 2013 04:25 PM
آخرین ارسال: z_tizpar
  آموزش شبکه کردن دو کامپیوتر در ویندوز 7 Hassan90 0 641 27 - 07 - 2013 06:41 PM
آخرین ارسال: Hassan90
  فعال کردن ۴ تم مخفی ویندوز ۷ naghi zandyan 0 597 16 - 07 - 2013 06:12 PM
آخرین ارسال: naghi zandyan
  چگونه بعد از چند لوگین ناموفق،اکانت ویندوز را به طور موقت قفل کنیم tohidebrahimi 4 1,136 04 - 07 - 2013 01:02 AM
  گرفتن گزارش سلامت سیستم در ویندوز 7 طراحی سایت 0 841 06 - 03 - 2013 04:30 PM
آخرین ارسال: طراحی سایت
Thumbs Up ترفندهای ویندوز 7 Reza Zandiyan 2 1,955 17 - 12 - 2012 10:24 PM
آخرین ارسال: kill

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان